foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Тернополі, у парку «Сопільче», відбулись дитячі велоперегони «Круті віражі» для дітей від 0 до 9 років. Участь у цих неймовірних за драйвом та енергетикою змаганнях взяло 120 дітлахів у шести вікових категоріях та трьох видах транспорту: біговели, самокати та велосипеди. Окрім того, для наймолодших учасників віком до 1 року було проведено перегони Повзунців.

Всі учасники отримали пам’ятні медалі та подарунки, а ті, хто був найшвидшим у вікових категоріях від 2 років - креативні кубки переможців.

Cуддівський супровід перегонів здійснювали Галина Федорович та Олександр Бірюков.

Організаторами дійства виступили Тернопільська міська рада, Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Медичний супровід забезпечили Тернопільський обласний лікувально-фізкультурний диспансер та Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Спонсори ПрАТ «Добра Вода», ТМ «Рідний лан», ТМ "Ласунка", Благодійний Фонд «Тернопіль», Дитячий розважальний центр «Мадагаскар».

Фото Андрія Фігурського.