foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Понад 60 дітей віком від 6 до 12 років взяли участь у спортивному фестивалі «ВідкрийТЕ спорт. Badminton». Такий захід з нагоди Міжнародного дня бадмінтону відбувся на спортивному майданчику Тернопільської ЗОШ №10. Учасники на цікавих локаціях ознайомились з елементами подачі та нападаючого удару у бадмінтоні, правилами гри, отримали нові навички. Займались діти під керівництвом професіоналів, викладачів факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Андрія Огнистого, Олександра Хоми, Петра Петрици, Катерини Огнистої та Романа Власюка.

Після завершення заходу усі діти отримали ексклюзивні наклейки та магніти, сертифікати учасників та цікаві подарунки від організаторів, серед яких було, зокрема, і морозиво від ТМ Ласунка.

Організаторами заходу виступили Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради спільно з Тернопільською Федерацією Бадмінтону, Тернопільською ЗОШ №10.

Партнери заходу: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Благодійний Фонд «Тернопіль», ПрАТ «Добра Вода» .

Додамо, що спортивні фестивалі проводять у Тернополі в рамках інформаційно-спортивного проєкту «ВідкрийТЕ спорт», який має на меті ознайомити дітей з різними видами спорту, що культивуються у Тернополі шляхом демонстрації в ігровій формі та безпосереднього залучення дітей до спорту. Проєкт започаткований влітку минулого року, загалом проведено понад 20 подібних фестивалів з 10 видів спорту.

Зазначимо, що наступний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Водні види спорту» проведуть 13 липня на водно-спортивній базі ЗУНУ.