foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Понад 150 спортсменів - 118 хлопців і 34 дівчини - взяли участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів, який відбувся у місті Бровари (Київська область). Змагались на турнірі і тернополяни – представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Тернопільської обласної федерації боксу України – Каріна Вовк, Каріне Айрапетян та Микола Загородний. В результаті у здобутку наших боксерів дві золоті нагороди.

Як повідомив тренер спортсменів Руслан Фірман, у ваговій категорії 63 кг перше місце зайняла Каріна Вовк, у ваговій категорії 81+ кг не було рівних Каріне Айрапетян. Відтак разом зі титулом чемпіонок України з боксу серед студентів, дівчата здобули і золоті медалі.  Микола Загородний посів п’яте місце. Спортсмени представляють обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо».

«Спортсмени висловлюють подяку ТНПУ ім. В Гнатюка та ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях», - наголосив Руслан Фірман.

Додамо, що за результатами чемпіонату, найбільші медальні здобутки у боксерів з вузів Києва, Одеської та Київської областей.