Велоклуб "Золоті колеса"

Домашня

ВЕЛОСИПЕДНИЙ КЛУБ "ЗОЛОТІ КОЛЕСА"

 

 

Велосипедна база Управління з фізичного виховання та спорту існує з 1988 року. За більш ніж двадцять років в секції велосипедного спорту в загальній кількості займалось більше тисячі спортсменів різних рівнів. Велосипедисти Тернополя неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів, кубків України та всеукраїнських змагань з велоспорту на шосе, треку та маунтинбайку.

За час функціонування секції велосипедного спорту на базі було підготовлено два майстри спорту міжнародного класу: Роман Зеньо та Олександр Мазур, більше десяти майстрів спорту України та близько сорока кандидатів в майстри спорту. Неодноразово вихованці нашої бази входили до чільної десятки кращих спортсменів області а тренери до чільної шістки кращих тренерів.

Діти віком від десяти років проходять шлях від початківців до учасників  міжнародних змагань, Чемпіонатів України,  Європи та Світу. З ними працюють чотири тренери: вищої, першої та другої категорій.

За час функціонування велосипедної бази зміцніла і матеріальна база. Придбано велосипеди, велосипедні тренажери та інструмент для ремонту велосипедної техніки, обладнано зал для фізичної підготовки, туалет, душова, роздягальня, майстерня, тренерський кабінет та кімната дозвілля для вихованців.

Спортсмени клубу змагаються у шосейних, трекових велоперегонах та у дисципліні маунтинбайк.

 
шаблоны joomla, компоненты, модули, плагины