Home Спорт

Новинки

Спорт

Вітрильний спорт
http://www.windclub.te.ua


На базі Тернопільського обласного управління з 1995 року існує секція вітрильного спорту. В даний момент в секції займаються діти віком від десяти років і старші. З 1998 року вихованці Тернопільського віндсерфінг клубу є постійними членами національної збірної команди України з вітрильного спорту. В архіві нагород тернопільських віндсерфінгістів - медалі усіх гатунків на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Тричі тернополянка, заслужений майстер спорту, чемпіонка світу та Європи Ольга Маслівець представляла Україну на Олімпійских іграх. Переможці Юнацьких, Молодіжних ігор, Універсіад, Кубків та чемпіонатів України - це далеко не повний список досягнень спортсменів секції віндсерфінгу та Тернопільського віндсерфінг клубу.

 

Велосипедний спорт
http://www.sportgart.te.ua/velo/index.html


Секція велосипедного спорту існує на базі Управління вже більше тридцяти років. За цей час вихованці секції неодноразово виборювали золоті, срібні та бронзові медалі на різноманітних змаганнях, як Всеукраїнських, так і міжнародних.
Діти віком від восьми-дев'яти років проходять шлях від початківців до учасників міжнародних змагань та Олімпійських ігор. Усі тренери, що працюють на велосипедній базі Управління - вихованці цієї ж секції. Спортсмени секції велоспорту приймають участь у шосейних групових велоперегонах, у перегонах на треку, та у дисципліні маунтінбайк. Діти, які приходять у секцію повністю забзпечуються інвентарем. На велобазі є тренажерний зал та обладнані майстерні.


 

Студентський спорт

Одним із основних напрямків роботи Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту явлється розвиток студентського спорту. Неодноразово тернопільськи студенти приймали участь у всесвітніх зимових та літніх Універсіадах. Неодноразово наші студенти піднімались на п'єдистал пошани. Саме зі студенства у багатьох починається спортивний шлях до оілмпійських нагород.