Home Інформація В Тернопільському національному економічному університеті завершився IV Всеукраїнський турнір з волейболу

В Тернопільському національному економічному університеті завершився IV Всеукраїнський турнір з волейболу

Протягом трьох днів в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету проводився IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України, голови Тернопільського обласного відділення НОК України, професора Сергія Ілліча Юрія.

Після проведення 6 зустрічей переможцем турніру стала команда із Мозиря «Перлини-Полісся», друге - «Волинь-Університет-ОДЮСШ», а бронзу отримали дівчата господарі поля -  тернопільська «Галичанка».

–     На змагання я відсилав різних дівчат –  добре тренованих гравців, які навіть були на Всесвітних Універсіадах, та початківців. Серед  дівчат, яких я треную, є гравці, які довгий час займаються волейболом, а є і ті, що займаються 1-2 роки. Підготовка до змагань у «Галичанки» проходила на зборах протягом одинадцяти днів – із 31 липня по 10 серпня в селі Кімната Кременецького району. Там у нас є своя база під назвою «Смерекова хата». На зборах у нас було по три тренування, тобто на день ми тренувалися по 5-6 годин. Сам я треную дівчат із «Галичанки» вже другий сезон – поділився в інтерв’ю сайту Тернополяни, головний тренер волейбольного клубу «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор Туркула.

Віктор Михайлович додав, що задоволений результатами турніру, адже дівчата з «Галичанки» інтенсивно готувалися до змагань. Головний тренер зазначив, що це не перше переможне місце, яке цього року здобуває «Галичанка».