Home Інформація Підведено підсумки ХХІХ літньої Всесвітньої Універсіади

Підведено підсумки ХХІХ літньої Всесвітньої Універсіади

Завершилася ХХІХ літня Всесвітня Універсіада, яка з 19 серпня по 30 вересня проводилась в тайванському місті Тайпей (КНР).

Свої фізичні можливості силу духу та хороші спортивні результати в 22 видах спорту мали змогу показати 7639 атлетів із  142 країн. Під час Універсіади було розіграно 275 комплектів нагород. Студентська збірна команда України була представлена 173 спортсменами, які виступили в 14 видах спорту.

Наша країна в цьому величному світовому студентському форумі посіла 6 загальнокомандне місце. В активі збірної 36 нагород, з яких 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових. Наші спортсмени випередили такі сильні команди як Китай, Францію, Канаду, Австралію і т.д. Загальнокомандну перемогу здобула студентська збірна Японії (101 медаль), друга Корея, третя – збірна Тайпею.

Не малий вклад в загальнокомандну копилку зробили студентки Тернопільського національного економічного університету здобувши 3 медалі Всесвітньої Універсіади. Золото вищої проби на рахунку Бежура Джоан Фейбі, здобута в складі жіночої команди з фехтування (шпага). Срібна медаль в Ольги Ляхової, яка на дистанції 800 м показала результат 2:03.11. Бронзу в складі жіночої волейбольної команди здобуває Єфременко Анна.

Відмітимо, що наступна літня Універсіада відбудеться в Неаполі у 2019 році, а в перші місяці 2019 року виборювати нагороди Всесвітньої універсіади в Красноярську будуть студенти спеціалісти зимових видів спорту.