ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У місті Ужгороді завершився чемпіонат України серед юнаків U15 з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. Бронзову нагороду виборов на цьому турнірі школяр з Теребовлі Валентин Баран. Виступаючи у ваговій категорії 75 кг, спортсмен став бронзовим, - інформує «Wrestling Terebovlia» на своїцй сторінці у соцмережах. Хорошу боротьбу показала, зупинившись за крок до нагороди, Анастасія Перхалюк, яка посіла п’яте місце. Також п’ять непростих поєдинків провів Артем Перхалюк, але поступився чемпіону України у своїй вазі. Спортсмени представляють Тернопільську обласну ДЮСШ з літніх видів спорту та навчаються у Теребовлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Ще одну медаль на турнірі виборов вихованець Підволочиської ДЮСШ Назар Логойда, який зайняв друге місце. Спортсмен здобув срібну нагороду у ваговій категорії 85 кг та виконав норматив кандидата у майстри спорту, - повідомили у Підволочиській селищній раді. І за результатом цих змагань Назар Логойда потрапив до складу збірної України U-15 з вільної боротьби, яка готуватиметься до чемпіонату Європи, що відбудеться в Греції. Тренер спортсмена - викладач з вільної боротьби Підволочиської ДЮСШ Василь Логойда.

А «золото» на чемпіонаті України в Ужгороді у здобутку представниці Вишнівецької ОТГ Мартіни Модної. Спортсменка завоювала золоту нагороду і стала чемпіонкою України у ваговій категорії 39 кг. Як повідомляє тренер Олег Борисевич на своїй сторінці у соцмережах, дівчина також представлятиме збірну України на чемпіонаті Європи в Греції. П’яті місця завоювали представники Вишнівця Федюк Ангеліна (вагова категорія 39 кг) та Євген Хом’як (вагова категорія 100 кг).