ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Цілий ряд змагань всеукраїнського рівня приймав з 6 до 10 вересня 2022 року Кременець, що на Тернопільщині. Впродовж цих днів на санній трасі відбувались чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед дорослих спортсменів, чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед молоді U-23 та чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед юніорів та юніорок.

Успішно виступили на цих турнірах учні Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, - йдеться на сторінці школи у соцмережах. Так, у змаганнях серед молоді Вікторія Коваль зайняла третє місце в одномісних санях. Серед юніорів та юніорок в одномісних санях Наташа Хитренко виборола срібну нагороду, а Антон Шевчук  - «бронзову».

У командних змаганнях серед юніорів чемпіонами стала команда в складі Максима Панчука, Антона Шевчука та випускниці школи, учасниці Олімпійських ігор 2022, учениці ТО ШВСМ, студентки ЗУНУ Юліани Туницької. Третє місце зайняла команда в складі  Вадима Шведа, Олександра Твердохліба та Наташі Хитренко.

До речі, Юліанна Туницька загалом здобула на цих змаганнях три золоті нагороди у трьох вікових категоріях, зокрема: серед дорослих, серед спортсменів віком до 23 років та серед юніорок.

Додамо, що тренуються кременецькі чемпіони та призери під керівництвом Світлани Кравчук, а також тренерів Василя Казмірука та Надії Казмірук.