Home Інформація Спеціалісти малої ракетки визначили переможців Студентських спортивних ігор серед коледжів Тернопільської області

Новинки

Спеціалісти малої ракетки визначили переможців Студентських спортивних ігор серед коледжів Тернопільської області

Встигли до оголошення карантину позмагатись в настільному тенісі студенти коледжів області. Першість проводились в залік Студентських спортивних ігор обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В стінах Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя 7 команд та 28 юнаків та дівчат визначили переможця Ігор у 2019-2020 навчальному році.

Відкривав змагання парад учасників. З привітанням до студентів звернувся начальник відділення, заслужений працівник фізичної культури та спорту, Олександр Бірюков, який побажав спортсменам успішних виступів, а переможцям гідно представити нашу область на Всеукраїнській спартакіаді 2020 року серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

В особистій першості серед юнаків :

1 м. - Демчук Василь (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

2 м. - Іваницький Віктор (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

3 м. - Довбняк Володимир (Бережанський агротехнічний коледж).

Серед дівчат:

1 м. - Івасіків Лілія (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

2 м. - Ковбасюк Софія (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

3 м. - Макар Андріана (Бережанський агротехнічний коледж).

В командному заліку перемогу серед юнаків та бронза серед дівчат у команди Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Тарас Когут), срібло в обох групах у студентів Бережанського агротехнічного коледжу (тренери-представники Ірина Галайко та Микола Костюк). Зборівський коледж ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-представник Іван Клапач) стає переможцем серед дівчат, а Тернопільських коледж харчових технологій та торгівлі (тренер-представник Ольга Лисиканич) посідає третє місце серед команд юнаків.

Спортсмени переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди юнаків та дівчат кубками та дипломами відповідних ступенів. Нагородження проводили головний спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький та головний суддя Світлана Єфремова.