Home Інформація Учениці ЗОШ Зборова стали найкращими в змаганнях з баскетболу серед школярів Тернопільщини

Новинки

Учениці ЗОШ Зборова стали найкращими в змаганнях з баскетболу серед школярів Тернопільщини

Переможцями в змаганнях ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу серед команд дівчат ЗЗСО І-ІІІ ст. стали учениці із Зборівського району, який підготовив Михайло Наконечний. Фіналістами стали 4 команди районів та ОТГ Тернопільської області після того, як вибороли перемогу в своїх підгрупах. Загалом в зональних та фінальних змаганнях прийняло участь 9 команд та 130 дівчат, які навчаються в закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Фінальні змагання минулими вихідними відбулись в Чорткові. Поступившись тільки переможцям друге місце посіли дівчата, за підтримки тренера Олександра Лобаса, Збаразького району. На третій сходинці команда господарів Чортківської міської ради. Тренував баскетболісток Іван Панчук. Четвертими у фіналі, боровшись до останньої хвилини турніру, стали школярки, під керівництвом Богдан Ніштук, із Гусятинського району.

Команди переможці та призери нагороджені кубками, грамота та медалями організаторів Ігор Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.