Home Інформація Аспірант Тернопільського педуніверситету Дмитро Підручний стає бронзовим призером чемпіонату Європи

Новинки

Аспірант Тернопільського педуніверситету Дмитро Підручний стає бронзовим призером чемпіонату Європи

Великий біатлон переїхав до Раубичів (Білорусь), де з 26 лютого до 1 березня триватиме Відкритий чемпіонат Європи. У програмі змагань – суперспринти, змішані естафети, спринт і гонка переслідування. А відкрились ці змагання бронзовою нагородою, яку здобув для української збірної у суперспринті тернопільський біатлоніст аспірант Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Дмитро Підручний, - нашому земляку не вистачило 0,5 сек до перемоги.

Виборов «золото» Сергій Бочарніков з Білорусі. Другим фінішну лінію перетнув представник Чехії Адам Вацлавік. Як повідомляє Федерація біатлону України, після двох рубежів у стрільбі лежачи Дмитро Підручний з ідеальною стрільбою захопив лідерство з непоганим для даного формату гонки запасом - шість секунд. Але перша стійка істотно пригальмувала нашого капітана: з шести пострілів Підручний так і не зумів закрити одну мішень і після кола штрафу виявився восьмим. На заключному рубежі Дмитру довелося робити те, що вже кілька разів до цього робив на чемпіонаті світу - ризикувати. Заключну стрільбу українець провів за 22,7 секунди - при тому, що довелося використовувати запасний патрон!

Підручний, який витратив чимало сил на те, щоб наздогнати суперників на останньому колі, на заключній стометрівці метр за метром наближався до своєї мети. Останнім зусиллям на фініші Дмитро спробував в шпагаті вирвати срібло у Адама Вацлавіка, але програв чеху 0,1 секунди. А золото на радість трибун завоював місцевий спортсмен - Сергій Бочарніков.

Вітаємо Дмитра, та чекаємо нових перемог та тріумфів на міжнародному рівні!