Home Інформація В Тернополі більше ста школярів грали в «COOL GAMES»

Новинки

В Тернополі більше ста школярів грали в «COOL GAMES»

В Тернополі на спортивній базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов цими вихідними Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України було проведено обласний етап одного із наймасовіших спортивно-масових заходів України «COOL GAMES». Започаткований у 2018 році Комітетом з фізичного виховання та спорту він отримав неймовірну підтримку в регіонах і скажемо більше, минулого року став міжнародним. Вже менше ніж за місяць переможці обласного етапу вирушать в Київ представляти Тернопіль і боротись за перемогу та путівку на Всесвітні Ігри.

Обласний етап в Тернополі проводився вперше, тож і учасники і організатори трішки хвилювались, але все пройшло «cool». Позмагатись за перемогу в трьох вікових дивізіонах приїхали команди Козівського, Зборівського, Підволочиського, Тернопільського, Гусятинського, Борщівського районів та міста Тернополя. Команди представляли райони, громади та школи. Родзинкою змагань є те, що школі змагаються не в видах спорту, а можуть проявити свою спритність, швидкість, силу, сконцентрованість в ЕСТАФЕТАХ, тому навіть помилившись команда має шанси отримати перемогу.

Неймовірні емоції панували в спортивному залі, 9 видів естафет, 100 юнаків та дівчат налаштованих на перемогу, вболівальники, вчителі, які ладні замість своїх вихованців бігти естафети, радість перемоги, сльози поразки, - свято шкільного спорту під назвою «Cool games» вдалось.

Переможцями та призерами 2020 року стали:

Перший дивізіон(2009-2010 р.н.):

І місце – Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.(представник Шаварин Інна)

ІІ місце – Ценівська ЗОШ І-ІІІ ст. (представник Попик Ігор)

ІІІ місце – Залозецька ЗОШ І-ІІІ ст. (представник Мислик Олександра)

Другий дивізіон(2006-2008 р.н.):

І місце – Залозецька ЗОШ І-ІІІ ст. (представник Мислик Богдан)

ІІ місце – Тернопільська СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (представник Залізний Владислав)

ІІІ місце – Козлівська ЗОШ І-ІІІ ст. (представник Скок Віталій )

Третій  дивізіон(2002-2005 р.н.):

І місце – Борщівський НВК «ЗНЗІ-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика» (представник Кирилюк Василь)

ІІ місце – Тернопільська СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (представник Баран Олег)

ІІІ місце – Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. (представник Яворський Роман)

За результатами команди переможці та призери в кожному дивізіоні були нагороджені грамотами медалями обласного відділення, солодкими призами від партнера свята представництва фірми «Оболонь» в Тернопільській області (директор Михайло Ратушняк), також команди були нагородженні цікавими розвиваючими настільними іграми від інтернет-магазину «Гостина».

Організатори щиро вдячні дирекції школи, партнерам заходу, волонтерам та учасникам, які допомогли в організації та проведенні нашого спортивного свята.

Вболіваємо за наших школярів із Борщівського НВК, Підволочиської та Залозецької ЗОШ, які вже 20 лютого будуть боротись за звання найкращих у Всеукраїнському етапі «Cool games»!

Більше фото можна переглянути в нашій групі в Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/338272119861777/