Home Інформація Тернопільський школяр Віталій Мандзин – п’ятий у спринті на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Швейцарії

Новинки

Тернопільський школяр Віталій Мандзин – п’ятий у спринті на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Швейцарії

У Лозанні тривають ІІІ Зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Вдало виступив в змаганнях біатлоністів член збірної України представник Тернопілля учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземної мови Віталій Мандзин. Зокрема, у спринтерській гонці наш земляк посів п’яте місце, показавши найкращий результат серед своїх колег по команді.

Загалом, їхні результати були такими:

5 - Віталій Мандзин (1+0) +36,0

8 - Степан Кінаш (0+1) +44,2

22 - Марк Козак (0+3) +1:47,5

61 - Сергій Кришталь (1+3) +3:43,5

Як сказав після фінішу Віталій Мандзин: «Сьогоднішня гонка була набагато краща, ніж індивідуальна. Сьогодні мені вдалося фінішувати з п’ятим результатом, в індивідуальній гонці я був 48-м. Радий, що мені вдалося показати суперникам, що український біатлон й на юнацькому рівні має гарну конкуренцію та може змагатися на рівні з провідними «біатлонними» країнами світу», - інформує прес-служба НОК України.

Віталій Мандзин є вихованцем обласної ШВСМ, випускник ДЮСШ із зимових видів спорту, тренер спортсмена Назарій Бурик.

До речі, статус Олімпійського чемпіона та золоту нагороду у спринтерській гонці в Лозанні здобув представник Польщі Марцін Заволь. Друге місце у російського спортсмена Дениса Іродова, а третє – у норвежця Вегарда Тона. Кожен з них схибив по одному разу на стрільбі стоячи, тому головна боротьба за нагороди відбулася саме на останньому колі.

 

Інформація: управління фізичної культури та спорту ТОДА