Home Інформація Підсумкова нарада представників закладів вищої освіти Тернопільської області

Підсумкова нарада представників закладів вищої освіти Тернопільської області

На приміщенні Тернопільського обласного відділення відбулась нарада завідувачів кафедр фізичного виховання, голів спортивних клубів та спеціалістів фізичного виховання університетів області. Участь в нараді взяли представники найбільших вузів області: ТНЕУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка, ТНТУ ім. І.Пулюя, ТНМУ ім. І.Горбачевського. Під час наради обговорили питання участі команд університетів у Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях, організацію та проведення Універсіади Тернополя у 2020 році.

Було обговорено питання, які виникали протягом року при проведенні змагань та шляхи їх вирішення, заслухано пропозиції представників вищої школи, а також прийнято рішення, щодо збільшення програми змагань Універсіада Тернополя та проведення змагань з бадмінтону.

По завершенню обговорення начальник відділення Олександр Бірюков провів нагородження представників закладів за підсумками виступу у ІІІ Відкритій Універсіаді Тернопільської ОТГ, яка проводилась спільно обласним відділенням КФВС МОНУ та управлінням у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, у 2018/2019 навчальному році.