Home Інформація В Тернопільському педуніверситеті відбувся науково-методичний семінар

Новинки

В Тернопільському педуніверситеті відбувся науково-методичний семінар

В Тернопільському національному педагогічному університеті ім.  В. Гнатюка відбувся Третій регіональний науково-методичний семінар «Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення» приуроченого 70 річчю кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.  В семінарі прийняли участь керівники  спортивних організацій міста,  спеціалісти фізичного виховання районів, громад, міст області та гості із Західного регіону України.  До семінару була підготовлена збірка матеріалів учасників.

В семінарі прийняв участь начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков,  який нагородив від імені Комітету  ФВС МОНУ почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді доцентів Лаврін Галину Зиновіївну та Мосійчук Леоніда Васильовича.

Учасники семінару змогли обмінятись досвідом роботи в сфері фізичного виховання,почути про новинки в сфері, про розвиток олімпізму на Тернопільщині та обговорили проблеми у виховані фізичної свідомості в студентському та учнівському середовищі.