Home Інформація В Тернополі відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція

В Тернополі відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція

В Тернопільському національному педагогічному університеті  відбулась щорічна, уже VI науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку спорту для всіх:досвід, досягнення, тенденції", яка цього року набула статусу Міжнародної.

Розпочали роботу з вітального слова ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка проф. Богдана Буяка. Під час пленарного засідання було заслухано доповіді:

- Олександра Бірюкова – начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який в своєму виступу розказав про інновації в організації та проведенні спортивно-масових заходів школярів та студентів, а також про створення нових спортивних проектів Комітету з фізичного виховання та спорту;

- Олега Юзчишина – директора Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», який в своєму виступі звернув увагу на специфіку тренування та проведення занять з дітьми з особливими потребами;

- Галини Федорович – директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, яка поділилась своїм досвідом організації та проведення масових заходів спортивного направлення, участь в яких приймають сотні учасників.

- Георгія Арделяна – професора вищої педагогічної школи з Румунії, який розказав про масовий спорт у Румунії

- Андрія Огнистого  - завідувача кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка, з інформацією про досвід роботи кафедри за свою 70-річну історію;

-  Олександра Хоми – магістранта факультету фізвиховання університету, з доповіддю про свій досвід співпраці з організаторами як спортивного волонтера.

Учасники мали змогу ознайомитись з матеріалами конференції та статтями, які були сформовані у збірник. У зубнику можна знайти інформацію, яка показує оптимальні шляхи вирішення актуальних проблем фізичного виховання різних груп населення в Україні та зарубіжем. Показано напрями роботи з фізичного виховання осіб середнього та похилого віку, студентської молоді, школярів та дошкільнят. Окреслено можливості використання різних форм та нетрадиційних засобів фізичного виховання. представлено досвід підготовки фахівців у сфері фізичної культури та волонтерства у масовому спорті.