Home Інформація Відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання відділів освіти районів, міст та територіальних громад Тернопільської області

Новинки

Відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання відділів освіти районів, міст та територіальних громад Тернопільської області

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно із управлінням фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА та Обласною дитячо-юнацькою спортивною школою на базі Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука провело робочу нараду по питанню проведення ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2019-20120 навчальному році.

В нараді прийняли участь начальник відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков, начальник управління фізичної культури та спорту ТОДА Віталій Тріль,  директор ОДЮСШ, спеціалісти відділення КФВС МОНУ Фігурська Наталія, Володимир Шкабарницький та Іван Цьомик, спеціалісти ОДЮСШ Леонід Дахновський та Юрій Чіпак, а також методисти відділів освіти райдержадміністрації, ОТГ, міських, сільських і селищних рад Тернопільської області.

Офіційну частину зустрічі відкрив директор училища Іван Грищук, який привітав присутніх та ознайомив з навчальним закладом, його історією, традиціями та матеріальною базою.

Під час наради були обговорені основні нюанси проведення Спортивних ігор школярів у цьому навчальному році, розглянуті пропозиції про внесення до програми змагання з гандболу та пляжного волейболу, узгодженні терміни проведення видів програми, умови фінансування та нагородження школярів. Окрім того, учасники поділились своїм досвідом участі у змаганнях у минулому році, розказали про проблеми, які виникають під час організації участі команди та методи їх вирішення.