Home Інформація Уже в 25-те Тернопіль на три дні стає велосипедною столицею України!

Новинки

Уже в 25-те Тернопіль на три дні стає велосипедною столицею України!

Тернополяни напевно помітили, що цими вихідними Тернопіль та його об’їзні дороги заполонили велосипедисти і це не просто товариська зустріч, це традиційні ХХV велосипедні перегони пам’яті тернополянина Майстра спорту Володимира Філіпенка, які вже вп’яте проводяться в рамках чемпіонату України, а саме командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум серед юнаків та дівчат 13-14 та 15-16 років.

Протягом двох дні 180 юних велосипедистів із 26 команд та 16 регіонів України  змагались на чернівецькому шосе де були визначені найкращі в груповій та індивідуальній гонці, а завершенням велосипедного свята в Тернополя стала одна із самих цікавих гонок – гонка «критеріум», яка проводилась в самому центрі міста біля готелю «Тернопіль».

На найвищу сходинку п’єдесталі за сумою трьох днів серед старших юнаків піднявся Вареник Максим із Миколаєва, а серед старших дівчат переможницею загального заліку стала Марущук Алла із Донецької області.

Цікаві трьохденні велоперегони завершились масштабною церемонією нагородження, під час якої медалями, грамотами, кубками, призами партнерів велоперегонів, подарунковими сертифікатами та грошовими призами було нагороджено більше 100 учасників. Традиційно переможці були нагороджені дубовими вінками, а також випустили в небо білих голубів.

Організатори змагань щиро вдячні меценатам, партнерам та спонсорам нашого велосипедного свята, якими цього року стали: вихованці та друзі тренера майстра спорту, людини якій присвячені велоперегони, Володимира Філіпенка  - Андрій Грабовецький, Богдан Музичка, Михайло Добровольський, Володимир Шулепа (Дубно), Сергій Богацький, Віталій Мартинюк, а також тернополяни Вадим Перець, Віктор Дрозд, Володимир Чайка, Леонід Євсєєв, Михайло Гросуляк.

До нас приєднались ТМ «Ласунка», мережа спортивних товарів «Спортландія», «Вишнівецька вода», магазин мережа експрес-маркетів «Сім-23», Піцерія «Фламінго», Тернопільський м’ясокомбінат, кав’ярня «Ровер», Квітковий маркет «КвітоЦентр», «Євро вода», Red Bull, Велошоп, ТМ «Оболонь», компанія по виготовленню електровелосипедів ЕLEEK, супроводжували велоперегони найекологічніші електроавтомобілі від «Electro car».Переможці та призери велоперегонів:

Групова гонка

Юнаки:

1м. – Команда Київської обл.( Черепанов Р., Лазаренко О., Гоц І., Калмиков І., Сорочинський О., Стахів О.)

2м. – Команда Львівської області (Буштин В., Горбовий С., Бориславський Б., Кондратенко В., Перловський О., Винокуров К.)

3м. – Команда Вінницької обл. (Титко Д., Зозуля А., Ткачеко В., Юзвак Д.)

Дівчата:

1м. – Команда МІХ-3(Марущук А., Ребракова О., Кривич А., Кондрут В.)

2м. – Команда МІХ-1(Нагуляк Д., Махонько В., Кравчук О., Плоцідим А., Ярошевич Д.)

3м. – Команда Миколаївської обл.(Голод Є., Биліцька А., Литвиненко К., Колижук А.)

 

Молодші юнаки:

1м. – Яковлєв Даніїл  (Львівська обл.)

2м. – Беліч Даніель (Донецька обл.)

3м. – Микитюк Володимир (Кіровоградська обл.)

Молодші дівчата:

1м. – Денисюк Віра (Київська обл.)

2м. – Трубчанінова Софія (Харківська обл.)

3м. – Светюха Ольга (Чернігівська обл.)

 

Індивідуальна гонка на час

Юнаки:

1м. – Команда Донецької обл.( Полупан Д., Юрченко Г., Телегін М., Некипілов О., Діденко Г.)

2м. – Команда Миколаївської області (Вареник М., Гончаренко С., кость В., Власов Є.)

3м. – Команда МІХ (Корзінін Ю., Зозуля А., Титко Д., Юзвак Д., Ткаченко В., Кришталь О.)

Дівчата:

1м. – Команда МІХ-1(Нагуляк Д., Махонько В., Кравчук О., Плоцідим А., Ярошевич Д.)

2м. – Команда МІХ-3(Марущук А., Ребракова О., Кривич А., Кондрут В.)

3м. – Команда Миколаївської обл.(Голод Є., Биліцька А., Литвиненко К., Колижук А.)

 

Молодші юнаки:

1м. – Яковлєв Даніїл  (Львівська обл.)

2м. – Архіпцов іван (м. Київ)

3м. – Ушаков Матвій (м.Київ)

 

Молодші дівчата:

1м. – Полярус Вікторія (Миколаївська обл.)

2м. – Балюк Єлизавета (Вінницька обл.)

3м. – Понамаренко Валерія(миколаївська обл.)

 

Гонка Критеріум:

Юнаки:

1м. – Кость Віталій (Миколаївська обл.)

2м. – Семібратов Андрій (Сумська обл. )

3м. – Вареник Максим (Миколаївська обл. )

Дівчата:

1м. – Марущук Алла (Донецька обл. )

2м. – Ребракова Олена (Донецька обл.)

3м. – Нагуляк Дарина (Хмельницька обл. )

Молодші юнаки:

1м. – Яковлєв Даніїл  (Львівська обл.)

2м. – Беліч Даніель (Донецька обл. )

3м. – Тесцов Євген (Кіровоградська обл.)

Молодші дівчата:

1м. – Трубчанінова Софія (Харківська обл.)

2м. – Балюк Єлизавета (Вінницька обл.)

3м. – Денисюк Віра (Київська обл.)

 

За сумою 3-ох днів:

Юнаки:

1м. – Вареник Максим (Миколаївська обл. )

2м. – Семібратов Андрій (Сумська обл. )

3м. – Полупан Дмитро (Донецька обл.)

Дівчата:

1м. – Марущук Алла (Донецька обл. )

2м. – Нагуляк Дарина (Хмельницька обл. )

3м. – Ребракова Олена (Донецька обл.)

 

Організаторами змагань стали: Міністерство молоді та спорту України, Федерація велосипедного спорту України, управління фізичної культури та спорту ТОДА, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопільський осередок ГО «Федерація велосипедного спорту України», обласне відділення НОК України, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Дякуємо всім за участь та до зустрічі  у наступному році!