Home Інформація Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська отримала відзнаку «Гордість Тернопілля»

Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська отримала відзнаку «Гордість Тернопілля»

Почесною відзнакою «Гордість Тернопілля» нагороджена 15-річна тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська, яка стала золотою призеркою ІІ Європейських ігор. Такі змагання за участі майже чотирьох тисяч атлетів із п’ятидесяти країн Європи днями завершились у Мінську (Бєларусь). Наша землячка виборола золоту нагороду у вільних вправах (спортивна гімнастика).

Привітали спортсменку із таким визначним досягненням в.о. голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віталій Тріль, заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату ОДА Світлана Беспоповцева, перший заступник обласного відділення Національного Олімпійського комітету Віталій Ігнатенко. Були присутні на зустрічі тренери та батьки чемпіонки.

«Велика честь для нас – мати сьогодні посеред нас людину, як Анастасія. Щиро вдячний, що у нас є такі талановиті педагоги, які зуміли докласти всіх зусиль, аби виховати справжнього чемпіона, – сказав, звертаючись до присутніх, Іван Крисак. – І ви, Анастасія, переконаний, ще не один раз демонструватимете свою силу, наснагу, бажання, здобуваючи високі результати, і область ще не один раз буде гордитися вами. Своїм прикладом, я переконаний, викликатимете наснагу до спорту. Левова частка вкладення у вас – це батьків, які свого часу не шкодували сил, грошей, досі постійно підтримують, і, я думаю, програма в них набагато ще більша на перспективу. Це дуже приємно. Загалом, щиро вдячний усім, хто прикладається до успіхів Анастасії, хто допомагав і допомагає цій талановитій спортсменці, яка несе славу Тернополю та усій Україні».

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, піднесення міжнародного престижу нашої держави Анастасії Бачинській було нагороджено почесною відзнакою Тернопільської обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «Гордість Тернопілля». Також спортсменці вручили сертифікат на придбання холодильника, а від обласного відділення НОК України – грошову премію.

До речі, міська рада Тернополя, високо оцінивши здобутки спортсменки на Європейських Іграх у Мінську, подарувала Анастасії Бачинській сертифікат на квартиру у Тернополі. А власне ключі від нового помешкання дівчина отримає в серпні, під час святкувань Дня міста.

Додамо, що, здобувши «золото» на Європейських іграх, Анастасія Бачинська виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу, і зараз готуються документи задля присвоєння чемпіонці цього звання. А розповідаючи на зустрічі в ОДА про свої досягнення, спортсменка повідомила, що у найближчих її планах – далі активно тренуватися, щоб вдало виступити на чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні, і вибороти ліцензію на Олімпійські ігри.

Нагадаємо, що Анастасія Бачинська є вихованкою Тернопільської КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського; тренери спортсменки заслужений тренер України Тетяна Геращенко, Ганна Лев та Оксана Першина.

 

Інформація: управління фізичної культури та спорту ТОДА