Home Інформація «Університетська морська миля»

Новинки

«Університетська морська миля»

Інформація

Декілька днів триває студентське спортивне свято. Після забігу тернопільські спортсмени вийшли змагатись на воду. В акваторії Тернопільського ставу відбулося відкриття спортивних змагань на Кубок Спортивної студентської спілки України з веслування на драгонботах «Університетська морська миля». В змаганнях прийняли участь студенти Тернопільського національного економічного університету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, а також Національного університету фізичної культури і спорту. Загалом близько 300 учасників, які змагались та вболівали прийняли участь в Університетській морській милі.

Окрім студентів спробували свої сили і можливості команди Міністерства освіти і науки України, в складі якої веслували заступник Міністра освіти Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, аматорів міста та викладачів Тернопільського національного  педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Кожна із команд змагалась до останнього метру дистанції і кожна із команд була відмічена грамотами та подяками

Цікаво та незвичайно провели свій час на території набережної Тернопільського ставу учасники традиційної Університетської морської милі!