Home Інформація В Тернополі завершилась ХIV літньої Універсіади України з футболу серед чоловіків

Новинки

В Тернополі завершилась ХIV літньої Універсіади України з футболу серед чоловіків

В Тернополі завершились фінальні ігри з футболу серед чоловіків ХIV літньої Універсіади України, які стали завершенням програми Універсіади України загалом. Найсильніші команди шести закладів вищої освіти України з’їхались в Тернопіль для визначення чемпіона 2019 року.

Вийшовши із своїх підгруп команди Одеської, Черкаської, Львівської , Сумської, Харківської областей та міста Києва протягом трьох днів на футбольних полях Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту та центральному стадіоні міста Тернополя провели зустрічі для визначення переможця. У малому фіналі за бронзу перевагу над суперниками отримала одна із найсильніших студентських команд України команда Львівської області, в складі якої грають студенти Львівського державного університету фізичної культури. Львів’яни з рахунком 2:1 обіграли студентів Сумського державного педагогічного університету ім. С.С.Макаренка.

У великому фіналі зустрілись команди міста Києва (Національний університет фізичного виховання і спорту України, Міжнародна академія управління персоналом) та Черкаської області (Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького). Напружений та досить цікавий фінал, команди якого були рівними в грі, завершився післяматчевими пенальті і тут чіткість і стабільність команди Києва зіграла визначальну роль, - 3:2 і чемпіонами ХIV літньої Універсіади України з футболу серед чоловіків стають студенти міста Києва!

Переможці та призери змагань нагородженні дипломами, кубками та медалями Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України та пам’ятними призами Федерації футболу України.