Home Інформація Завершились змагання з легкої атлетики серед закладів вищої освіти

Новинки

Завершились змагання з легкої атлетики серед закладів вищої освіти

Дощова погода вже декілька тижнів тримає в напружені організаторів ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади, адже, змагання ще не завершені і на старт вийшли підкорювачі дистанцій «королеви спорту» - легкої атлетики. Як тільки дощ призупинився студенти закладів вищої освіти Тернопільщини змогли показати високий клас і довести що вони не даремно рахуються одними з найкращих не тільки в нашій області а й в Україні.

 

Чоловікам та жінкам випало змагатись у бігу на 100, 400, 800, 1500м, спортивній ходьбі на 5 000м, штовханні ядра, метанні молота, списа, стрибках у висоту, а завершенням програми стали естафети 4х100м та 4х400м.

Загальнокомандну першість вибороли студенти Тернопільського національного економічного університету під керівництвом Богдана Дуди, друге місце у легкоатлетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка  - тренер Михайло Васірук, а бронзовими призерами за підтримки тренера Ігора Казмірчука стали Спортсмени Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

В особистих першостях найкращими були:

100 м (чоловіки)                             – Макух Василь  (ТНЕУ)

100м (жінки)                         – Василяшко Христина (ТНПУ)

400м (чоловіки)                     – Мархевка Андрій (ТНЕУ)

800м (чоловіки)                     – Юрчик Олександр (ТНТУ)

800м (жінки)                          – Більчак Оксана (ТНПУ)

1500м (чоловіки)                            – Кравчук Владислав (ТНЕУ)

Спортивна ходьба 5000м (жінки)  – Поворознюк Русаліна (ТНЕУ)

Штовхання ядра (чоловіки) – Шилівський Олександр (ТНПУ)

Метання спису (чоловіки)     – Палій Павло (ТНЕУ)

Метання молота (чоловіки)  – Гаврилюк Михайло (ТНЕУ)

Стрибок у висоту (чоловіки)         – Хома Олександр (ТНПУ)

Стрибки у висоту (жінки)     – Стефанишин Христина (ТНЕУ)

Естафета 4х100 (чоловіки)   – ТНЕУ

Естафета 4х400 (жінки)                  – ТНПУ ім. В.Гнатюка

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями, командна першість відзначена дипломами та кубком переможця. Організаторами змагань виступили управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради та Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.