Home Інформація Тернопільська команда стала найкращою в змаганнях «Шкіряний м’яч»

Тернопільська команда стала найкращою в змаганнях «Шкіряний м’яч»

4 травня  у с.Мишковичі Тернопільського району відбулись  фінальні ігри на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій групі U13 (юнаки 2006 р.н.). У фіналі після зіграних ігор у зональних підгрупах зіграли 4 найсильніших команди юнаків області віком 13 років. Окрім самої гри учні змагались з елементів техніки футболу, де перемогу здобули :

Бунт Василь (Скалатська ЗОШ) – жонглювання (270 ударів)

Тарнавський Володимир (Скалатська ЗОШ) – удари на дальність (37 метрів)

Ігоров Ростислав (Скалатська ЗОШ) – удари на точність (4 удари)

Щодо результатів фіналу, то  цьогорічними переможцями стали учні Тернопільської спеціалізованої школа I-III ступенів №29, які виграли усі ігри. Набравши 4 турнірних очка з перемогою, нічиєю та однією поразкою срібні призери юнаки Бучацької гімназії ім. В.М.Гнатюка. Бронза після двох ігор зіграних в нічию у команди Козівської гімназія ім. В.Герети. Учні Скалатської ЗОШ I-III  ступенів цього року зупинились за крок до п’єдесталу.

Команди нагороджені грамотами і дипломами від Асоціації Аматорського Футболу України, м’ячами і кубком від ФФТО. Нагородження проводили голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФТО - Ясюченя Володимир та заступник головного судді змагань - Русанюк Владислав.