Home Інформація Начальник відділення Олександр Бірюков виступив на розширеному засіданні Колегії управління освіти і науки Тернопільської ОДА

Новинки

Начальник відділення Олександр Бірюков виступив на розширеному засіданні Колегії управління освіти і науки Тернопільської ОДА

На розгляд розширеного засідання Колегії управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації було винесено питання про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р., участі учнівської та студентської молоді в предметних конкурсах, Всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Доповідачем по питанню що стосується спортивної роботи виступив начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков.

В своїй доповіді Олександр Володимирович розказав про спортивні успіхи учнів та студентів тернопільських навчальних закладів, про перемоги та здобутки тернополян у змаганнях всеукраїнського та міжнародного календаря, поіменно відмітив спортсменів, які ставали найкращими у світовій першості з видів спорту. Паралельно із доповіддю присутні могли спостерігати за презентацією, яка була створена із фотографій тернопільських спортсменів під час участі на змаганнях, церемоніях нагородження та ін.