Home Інформація Запекла волейбольна боротьба завершилась на користь Тернопільського педагогічного університету

Новинки

Запекла волейбольна боротьба завершилась на користь Тернопільського педагогічного університету

Продовжуються змагання ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти. Суперниками цього разу стали 9 команд з волейболу, першість у яких визначалась окремо серед чоловіків та жінок.

Якщо у жінок  результати були передбачуваними, адже команда Тернопільського національного економічного університету ще жодного разу не віддала свою перемогу (тренер Віктор Туркула), що й повторилось цього року. Другу сходинку посіла друга команда ТНЕУ під керівництвом Людмили Борознови, а третіми стали студентки Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського (тренер Григорій Питляр).

Що ж стосується чоловічої боротьби то тут все було набагато напруженіше. В боротьбу за перемогу цього року вступили 6 команди, які після ігор в підгрупах зустрілись у стикових фіналах. Суперниками в малому фіналі стали команди Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського та друга команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. Сильнішими цього року та тепер вже й бронзовими призерами Універсіади стали студенти ТНПУ №2.

Найцікавішою грою турніру став фінал між командами ТНПУ №1 та ТНЕУ №1. Ці команди вже далеко не перший рік боротьба за перемогу в студентській першості, перевагу в цій боротьбі протягом декількох років утримують педагоги. Але цього року обі команди заставили не на жарт понервувати своїх тренерів Олену Сопотницьку та Віктора Туркулу. Після першої партії з рахунком 25:19 лідерами стали ТНЕУ, але ТНПУ не здались і налаштувавшись змогли переломити хід гри і з рахунком 25:18 зарахувати 2 партію на свій рахунок. Вирішальною стала третя партія і тут без особливого супротиву щорічні переможці довели свій клас і вчергово студенти ТНПУ стали чемпіонами з волейболу. Дякуємо обом командам за хорошу та емоційну гру!

Команди переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та переможним кубком організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України та управління з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.