Home Інформація Найкращими в настільному тенісі стали майбутні економісти

Новинки

Найкращими в настільному тенісі стали майбутні економісти

Активно стартувала ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України серед закладів вищої освіти. В спортивному залі ФОК ТНЕУ змагатись в першості вийшли майстри малої ракетки,- 7 команд закладів вищої освіти та 24 студенти змагались в семи розрядах настільного тенісу для визначення особистої та командної першості Універсіади Тернопілля.

Протягом двох днів було зіграно чимало ігор, в яких переможці та призери визначились наступним чином:

Пари жінки:1м. – ТНЕУ-1; 2м. – ТНПУ-1;3м. – ТНЕУ-2.

Пари чоловіки: 1м. – ТНЕУ-1; 2м. – ТНЕУ-2;3м. – ТНПУ-1.

Мікс пари: 1м. – ТНЕУ-1; 2м. – ТДМУ ім. І.Горбачевського;3м. – ТНПУ-1.

Команди чоловіки: 1м. – ТНЕУ-1; 2м. – ТНЕУ-2;3м. – ТНПУ-1.

Команди жінки: 1м. – ТНЕУ-1; 2м. – ТНПУ-1;3м. – ТНЕУ-2.

Особисті чоловіки: 1м. – Руцький С.; 2м. – Сидорак Н.; 3м. – Пінчук Р.

Особисті жінки: 1м. – Брунарська Т.; 2м. – Паляниця Ю.; 3м. – Чорнописька С.

За сумою набраних очків в загальнокомандній першості найкращими стали студенти команди Тернопільського національного економічного університету №1. Друга команда економістів ТНЕУ №2 стала третьою в командному заліку. Обі команди готовив Чорненький А.І. Срібні нагороди Універсіади виборола команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка №1 під керівництвом Мехоношина С.О.

Команда переможець нагороджена кубком, грамотами та медалями нагороджені призери та переможці у всіх розрядах та у підсумку командного заліку.