Home Інформація Найсильніші волейболісти Тернопільської області навчаються в школах міста Тернополя

Новинки

Найсильніші волейболісти Тернопільської області навчаються в школах міста Тернополя

15 березня в спортивному залі ТНЕУ відбулись фінальні ігри ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018/19н.р. серед юнаків ЗЗСО І-ІІІ ст. В фіналі цього року зустрічались 6 команд, які попередньо пройшли зональні змагання, що проводились в 6 підгрупах. Відмітимо, що ці шість команд стали найкращими із 24, які загалом прийняли участь в Іграх з волейболу.

Щороку вболівальники в нетерпінням чекаю однієї із найцікавіших ігор фіналу між юнаками з Тернополя та Теребовлі. Але господарі,- команда Тернополя під керівництвом Назара Семотюка в чергове довели свою перевагу і стали переможцями турніру. Їхні суперники команда Теребовлянської МР за керівництвом Михайла Туркули стає срібним переможцем Ігор. На третю сходинку цього року піднялись юнаки з Лановецької ОТГ (тренер-представник Наталія Вишневська).

Призери та переможці змагань нагороджені особистими та командними грамотами та кубками від організаторів змагань, якими виступили управління з фізичної культури та спорту, управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та ОДЮСШ.