Home Інформація Завершились змагання з настільного тенісу серед студентів коледжів Тернопільської області

Новинки

Завершились змагання з настільного тенісу серед студентів коледжів Тернопільської області

14 березня в спортивному залі Технічного коледжу відбулись змагання з настільного тенісу в залік Спортивних студентських ігор Тернопільщини 2018/2019 навчального року серед закладів вищої освіти І-ІІ ст., які проводяться Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту. В змаганнях прийняло участь 8 команд в складі яких грали 16 юнаків та 16 дівчат.

Загалом 32 студенти вступили в запеклу боротьбу за визначення найкращого в особистому та командному заліку. Саме запеклу боротьбу, адже учасники змагались за коловою системою і щоб визначити найкращих зіграли 7 турів,  окрім цього у випадку рівних перемог в особистих іграх між командами грали у парах.

Тож, тільки ближче до вечора суддям вдалось назвати переможців та призерів, що виявилось далеко не простим завданням. Якщо командою- переможцем серед юнаків однозначно стали господарі  - студенти Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Тарас Когут), то срібло і бронза була визначена тільки завдяки особистим результатам гравців, адже три команди в сумі набрали однакову кількість залікових очок. Тож другими серед юнаків цього року стали тенісисти Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського (тренер-представник Любомир Гаєвський), третє місце у команди ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» (тренер-представник Ірина Галайко).

Дівчата із Бережанського агротехнічного коледжу не поступились нікому і здобули загальнокомандну першість, другими стали студентки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, а третіми команда Галицького коледжу ім. В.Чорновола (тренер-представник Вадим Ляска).

В особистий першості переможцями та призерами стали:

1-ша ракетка юнаки:

1 м. Іваницький Віктор (Техколедж ТНТУ ім. І.Пулюя)

2 м. Романюк Вадим (Кременецький лісотехнічний коледж)

3 м. Довбняк Володимир (Бережанський агротехнічний коледж)

2-га ракетка юнаки:

1м. Демчук Василь (Техколедж ТНТУ ім. І.Пулюя)

2м. Щотчук Ігор (Чортківський педколедж)

3м. Кучкуда Мар’ян (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя)

1-ша ракетка дівчата :

1м. Івасіків Лілія (Техколедж ТНТУ ім. І.Пулюя)

2м. Никорчук Ольга (Бережанський агротехнічний коледж)

3 м. Рудь Іванна (Кременецький лісотехнічний коледж)

2-га ракетка юнаки:

1м. Федчук Наталія (Галицький коледж ім. В.Чорновола)

2м. Сивак Мар’яна (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя)

3м. Подола Катерина (Чортківський педколедж)

 

Переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені грамотами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України