Home Інформація Юнаки Шумського ВПУ переможці Спортивних ігор серед ЗПО Тернопільської області з баскетболу 3х3

Продовженням сезону баскетболу в Тернопільській області стали змагання з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної освіти в залік Спортивних ігор 2018-2019 навчального року. Загалом в змаганнях, які проходили в спортивному залі Тернопільського центру професійно-технічної освіти, прийняло участь 10 команд юнаків, а на баскетбольний майданчик за звання переможця Ігор змагатись вийшло 39 учнів ЗПО Тернопільської області.

Зігравши відборові ігри в своїх підгрупах у фіналі зустрілись найсильніші, які показали найкращий результат, закинули найбільше м’ячів та були налаштовані тільки на перемогу. Хоч в кожній із команд був настрій перемогти але найкращими стали не всі. Так переможцем турніру стали учні Шумського ПТУ під керівництвом тренера-викладача Михайла Олексюка, поступились їм у фіналі учні Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква), а третіми цього року стали баскетболісти із Тернопільського ВПУ технологій та дизайну (тренер-викладач Ярослав Слободян). Зовсім трішки до п’єдесталу не вистачило юнакам господарям майданчика із ТЦПТО.

Команди переможці та призери були нагородженні командними та особистими грамотами Тернопільського  обласного відділення КФВС МОН України.