Home Інформація Тернополянин Тарас Радь здобуває золото та бронзу чемпіонату Світу

Тернополянин Тарас Радь здобуває золото та бронзу чемпіонату Світу

З сімома медалями стартувала українська паралімпійська збірна на чемпіонаті Світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, який 16 лютого розпочався у канадському місті Принс-Джордж. У перший день змагань у біатлоні (середня дистанція) наші спортсмени здобули дві золотих, три срібних, дві бронзові медалі. Серед переможців і тернополянин студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Тарас Радь. Виступаючи у класі LW 10-12 (сидячі), Тарас виборов золоту нагороду і став чемпіоном світу!

А наступного дня, 17 лютого, у лижних перегонах, спринт, середня дистанція, вільним стилем наш земляк завоював «бронзу».

Тарас Радь – представник Тернопільського центру «Інваспорт», паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних перегонів, є студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Тренер спортсмена - заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Інформація: управління фізичної культури і спорту ТОДА