Home Інформація Відбулась Колегія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Новинки

Відбулась Колегія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

В Міністерстві освіти і науки України відбулася колегія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. У ній взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, ректори закладів вищої освіти, керівники національних спортивних федерацій та органів місцевого самоврядування, очільники філій Комітету, в тому числі і начальник Тернопільського обласного відділення Олександр Бірюков.

Голова Комітету Вадим Стеценко доповів про «Про роботу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у 2018 році» та поділився з присутніми планами Комітету на 2019 рік. Щодо заходів з рухової активності та спорту, то минулого року до них було залучено близько мільйону учнів та студентів. Комітетом започатковано проведення літньої Гімназіади України, розпочато змагання ХІV Універсіади України, проведено 82 всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів, 37 чемпіонатів України та Кубків України серед студентів із 20 видів спорту та 44 чемпіонати України серед учнів із 23 видів спорту.

За підтримки МОН та Української федерації учнівського спорту запущено унікальний спортивно-масовий захід, покликаний змінити уроки фізичного виховання в школах «Cool Games».

Що стосується планів Комітету на 2019 рік, то їх чимало. Пріоритетними з них для школярів є перші Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів, зимова Гімназіада України, ІІ літня Гімназіади України, всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games»; для студентів – зимова Універсіада України ХІV, Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед студентів (присвячений святкуванню «Міжнародного дня студентського спорту»), XV літня Універсіада України.