Home Інформація Студенти Тернопільських вузів та коледжів в номінаціях «Героїв спортивного року Тернопільщини 2018»

Студенти Тернопільських вузів та коледжів в номінаціях «Героїв спортивного року Тернопільщини 2018»

Урочистий захід з нагоди вшанування номінантів програми "Герої спортивного року Тернопільщини - 2018" відбувся у приміщенні Тернопільської обласної ради. Участь у нагородженні взяли провідні спортсмени та тренери області, керівники фізкультурно-спортивних організацій, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, керівництво області.

Подяку спортсменам за успіхи, перемоги, які прославляють Тернопільщину та усю Україну далеко за ї межами, висловив голова обласної ради Віктор Овчарук.

"Усвідомлюємо, якою важкою працею, наполегливістю та талантами вам даються ці досягнення. Спасибі велике нашим переможцям: велосипедистам біатлоністам, легкоатлетам, борцям, боксерам - представникам різних видів спорту за титанічну працю, силу волі, за здобуті перемоги.

Традиційно одними із найкращих стали студенти та учні навчальних закладів області різного  рівня.

Отож, за підсумками 2018 року лауреатами в номінації «Найкращий спортсмен року» стали учасник ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор (7 та 9 місця), володар 4 місце літнього чемпіонату світу з біатлону (змішана естафета), срібний призер етапу Кубка світу з біатлону у змішаній естафеті, переможець змішаної естафети в чемпіонаті Європи, представник обласної ШВСМ та товариства «Динамо», майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, магістрант Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Дмитро Підручний. Відзначено в цій номінаціє студента Тернопільського національного економічного університету, бронзового призера етапу Кубку світу, переможця Кубка світу з велосипедного спорту-трек, представника обласної ШВСМ, вихованця велобази обласного відділення КФВС МОНУ «Золоті колеса», майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Віталія Гриніва.

Студентка факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Наталія Стребкова стала лауреатом в номінації «Найкраща спортсменка року». В цій же категорії відмічена, учасниця ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор (11 місце), учасниця чемпіонату світу з літнього біатлону (5 та 7 місця), срібна призерка етапу Кубка світу у змішаній естафеті, бронзова призерка етапу Кубка світу (одиночна змішана естафета), представниця обласної ШВСМ та товариства «Динамо», студентка ТНЕУ, заслужений майстер спорту України з біатлону Анастасія Меркушина.

У номінації «Разом з олімпійцями» одну із відзнак отримав переможець Кубка світу з кікбоксінгу серед дорослих, бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих, студент ТНЕУ, кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу Максим Грейцар.

Одним із лауреатів у номінації «Сильні духом» став переможець ХІІ зимових Паралімпійських ігор з біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вже в цьому році - володар двох срібних і двох бронзових медалей на Другому етапі Кубка Світу з лижних перегонів та біатлону, представник Тернопільського регіонального Центру фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю, студент факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону Тарас Радь.

В номінації «Олімпійські надії» переможцями стали чемпіон України та переможець Кубка України, учасник чемпіонату Європи з велосипедного спорту (трек) серед юніорів, представник обласної ШВСМ, студент Коледжу економіки та інформаційних технологій ТНЕУ, майстер спорту України з велосипедного спорту (трек) Назар Покойовий, багаторазова чемпіонка України, фіналістка XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, дворазова бронзова призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, триразова переможниця Всесвітньої літньої Гімназіади, вихованка КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 імені Юрія Горайського» міста Тернополя, майстер спорту України зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська, семиразова чемпіонка України з боксу серед молоді, учасниця трьох чемпіонатів Європи, учасниця чемпіонату світу серед молоді (8 місце), представниця обласної ШВСМ, учениця ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, кандидат у майстри спорту України з боксу Олеся Крисюк.

«Найкращим тренером року» названо тренера-викладача вищої категорії КУТОР ШВСМ з біатлону Олега Меркушина, директора ДЮСШ «Інваспорт», заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Віктора Федорчака, тренера-викладача вищої категорії з велосипедного спорту КУТОР ШВСМ Володимира Павелка.

«Найкращою спортивною командою» стала волейбольна команда КЗ ТМР «КДЮСШ №1» - чемпіон Дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед юнаків 2004 р.н. (тренер Назар Семотюк).

Підсумки 2018 року підведено - прямуємо в нові успіхи 2019 року!

 

 

 

 

Інформація управління фізичної культури і спорту ТОДА