Home Інформація Успішні виступи студентів Тернопільських вишів в чемпіонаті України з легкої атлетики

Новинки

7-9 лютого в Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді в приміщенні. Вдало, як зазначає ФЛАТО, ставши призерами, виступили студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. В бігу на 800м срібну медаль виборола Долинчук (Більчак) Оксана. Секундомір зафіксував результат 2.11,75 сек, що є новим особистим досягненням спортсменки.

Бронзовим призером змагань у штовханні ядра з результатом 17м 22 см (вага ядра 7,260 кг) став Шилівський Олександр. За крок від пʼєдесталу зупинився Карюк Іван. Він посів четверте місце в штовханні ядра з результатом16м 48см. Зовсім трішки не вистачило до бронзи і студентці Тернопільського національного економічного університету Стефанишиній Христині в стрибках у висоту, її результат 175 см.

Нагадаємо, що тиждень перед цим в Сумах студенти Тернопільського економічного університету Мархевка Андрій та Трач Вадим в складі тернопільської команди стали срібними призерами чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів в естафеті 4х100м.