Home Інформація Завершились змагання з футзалу серед дівчат учениць ЗЗСО І-ІІІ ст. Тернопільської області

Завершились змагання з футзалу серед дівчат учениць ЗЗСО І-ІІІ ст. Тернопільської області

Цими вихідними, в спортзалі Бережанського агротехнічного коледжу,  відбулись фінальні змагання з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018/2019 навчального року, які проводились управлінням з фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації спільно з обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В фінальній частині змагань прийняли участь шість команд, які попередньо пройшли відбірковий етап. За результатами зіграних матчів в малому фіналі зустрілись команди Бережанського району та Теребовлянської ОТГ, більш спритнішими були дівчата з команди саме Теребовлі під керівництвом тренера Скомарівського Степана і з рахунком 3:0 дівчата здобувають бронзові нагороди. За звання переможця на майданчик вийшли команди міста Бережан та Лановецької ОТГ, чимало енергії школярки витратили на попередніх етапах ігор, тож переможцем стала команда, яка виявилась трішки більш витривалішою, а саме школярки із Бережан, підготовив яких Володимир Дуда, вихованиці Василя Боденчука із Лановецького ОТГ цього року стають срібними призерками Ігор.

П’яте місце за ученицями Тернопільського району, шостими у фіналі стали дівчата Шумської ОТГ.

Команди переможці та призери були нагороджені командними та особистими грамотами, а також медалями організаторів змагань. Відмітимо, що за визначення справедливих результатів відповідала суддівська колегія на чолі із Владиславом Русанюком.