Home Інформація Першими переможцями ХХІІІ Спортивних ігор школярів у 2018-2019 навчальному році стала команда школярів з Тернополя

Першими переможцями ХХІІІ Спортивних ігор школярів у 2018-2019 навчальному році стала команда школярів з Тернополя

Завершились фінальні змагання ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018-2019 навчального року серед ЗЗСО І-ІІІ ст. серед юнаків з футзалу. Фінальні ігри,  в яких прийняли участь 5 команд, а саме  Гусятинської СР, Шумської та Теребовлянської ОТГ, Козівського району та міста Тернополя, відбувались в спортзалі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст.№26 ім. Д.Заплітного.

В загальному, щоб відібратись у фінал команди попередньо зіграли зональні ігри, в яких прийняло участь 24 команди. Цікаві зональні ігри і не менш цікавий та запеклий фінал. Якщо у фінальній грі за перше місце команда міста Тернополя під керівництвом Василя Івегеша не залишила жодних шансів на перемогу юнакам із Шумської ОТГ, хоча вони бороли до останньої хвили матчу, то у малому фіналі за бронзу між Підволочиськом та Козовою фінальний рахунок зупинився на 5:3 на користь вихованців Сергія Дрейка із Підволочиської СР.

Змагання з футзалу були проведенні управлінням з фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації спільно з Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України під керівництвом головного судді змагань з футзалу Русанюка Владислава Михайловича.

Цікаво, стрімко та захоплююче завершився перший фінал нових Ігор школярів. Вітаємо переможців та призерів та очікуємо нових змагань та спортивних звершень від школярів Тернопільщини.