Home Інформація Господарі поля Тернопільський національний економічний університет у фіналі XIV Літньої Універсіади України з волейболу серед жінок

Господарі поля Тернопільський національний економічний університет у фіналі XIV Літньої Універсіади України з волейболу серед жінок

В Тернополі звершились зональні змагання з волейболу серед жінок XIV Літньої Універсіади України. Суперниками господарів поля команди Тернопільського національного економічного університету стали студентки Східноєвропейського національного університету ім. Л.Українки з Луцька.

Наші дівчат під керівництвом Віктора Туркули в першій партії поступилась з рахунком 19:25. Проте уже в другій партії господарі довели свою перевагу, про що свідчить результат 25:15. Наступні дві партії залишилися в активі тернополянок відповідно 25:17 та 25:23 та загальний результат 3:1 на користь волейболісток ТНЕУ.

Ця перемога дала право нашим волейболісткам вийти у фінал XIV Літньої Універсіади України. Віримо наша команда обов’язково підніметься на п’єдестал всеукраїнської студентської першості.

 

 

фото ТНЕУ