Home Інформація Магістрантка ТНПУ ім. В.Гнатюка - призерка чемпіонату світу з жіночої боротьби

Магістрантка ТНПУ ім. В.Гнатюка - призерка чемпіонату світу з жіночої боротьби

З 12 по 18 листопада у м. Бухарест (Румунія) проходив чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок до 23 років, де змагались найсильніші спортсменки світу. На цих змаганнях успішно виступила магістрантка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (спеціальність «Фізична культура і спорт») майстер спорту України міжнародного класу Коляденко Ірина, виборовши бронзову нагороду у ваговій категорії до 65 кг.

У попередніх сутичках Ірина почергово перемогла сильних спортсменок з Узбекистану, Туреччини, США і лише у півфіналі поступилась досвідченій і титулованій борчині - майбутній чемпіонці з Японії. У поєдинку за бронзову нагороду наша магістрантка чисто перемогла сильну спортсменку з Болгарії, поклавши її на лопатки.

Нагадаємо, що це вже друга нагорода Ірини на світовому рівні впродовж останніх двох місяців. У вересні атлетка теж виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу серед юніорок. Зазначимо, що перемога Ірини дозволила збірній України посісти високе четверте місце, пропустивши вперед лише сильні збірні Японії, Росії і Китаю.

Вітаємо нашу магістрантку Педуніверситету з перемогою та бажаємо швидкого відновлення, успішної здачі сесії та подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

 Інформація: доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.