Home Інформація Віталія Гриніва відзначили в обласній раді

Новинки

Віталія Гриніва відзначили в обласній раді

Член національної збірної команди України з велосипедного спорту, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), майстер спорту України з велосипедного спорту (шосе) – всі ці звання належать тернопільському спортсмену студенту Тернопільського національного економічного університету Віталію Гриніву.

 

Багаторазовий чемпіон України, переможець Кубків України та Кубку Світу з 2012 року удосконалює та підвищує спортивну майстерність велобазі обласного відділення КФВС МОНУ та у комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільська школа вищої спортивної майстерності». Тренує хлопця – тренер-викладач школи Володимир Павелко.

Цьогоріч список трофеїв спортсмена поповнив особливий здобуток – перемога у ІІ етапі Кубку світу з велосипедного спорту (трек), який проходив у м. Мілтон (Канада).

Слова привітань та вдячності за прославлення рідного краю висловив чемпіону голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Ваші досягнення несуть добру славу не лише Тернопільщині, а й усій державі. Тому бажаємо вам й надалі отримувати перемоги у спортивній борні, бути посланцем доброї волі та миру від нашої держави. Ми, в свою чергу, будемо робити все можливе, аби забезпечити якісний тренувальний процес та заохочувати вас до ще більших перемог».