Home Інформація Відбулась нарада директорів дитячо-юнацьких шкіл Тернопільської області

Новинки

Відбулась нарада директорів дитячо-юнацьких шкіл Тернопільської області

Представники тридцяти дитячо-юнацьких спортивних шкіл області взяли участь у нараді, яка відбулась у Тернополі. Провели захід управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з обласною ДЮСШ, за участі Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управління освіти і науки Тернопільської ОДА. Основну увагу учасники зібрання приділили питанням реалізації основних нормативних документів та діяльності ДЮСШ в умовах соціально-економічних реформ. На них акцентував начальник управління Віктор Мацикур.

Щодо організації диспансеризації серед учнів ДЮСШ області, здійснення медичного контролю при проведенні змагань виступив головний лікар обласного лікувально-фізкультурного диспансеру Ігор Паньків. Питанням підготовки та організації звітів за формою 5-ФК у 2018 році приділили увагу начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков та начальник відділу відділення Наталя Фігурська.

Виступи спортсменів ДЮСШ області у чемпіонатах області та Всеукраїнських змаганнях у 2018 році проаналізували інструктори-методисти ОДЮСШ Леонід Дахновський та Юрій Чіпак.

При обговоренні усі учасники змогли задати питання, які виникають в роботі, уточнити нюанси проходження медогляду та участі у змаганнях та спортивних заходах різного рівня.