Home Інформація Кросовий сезон у коледжів Тернопільської області завершився перемогою майбутніх економістів

Новинки

Кросовий сезон у коледжів Тернопільської області завершився перемогою майбутніх економістів

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 31 жовтня 2018 року в м. Тернополі в районі Телевежі провело обласні Студентські спортивні ігри з легкоатлетичного кросу серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

В змаганнях прийняли участь спортсмени дев’яти коледжів із загальною кількістю учасників 80 юнаків та дівчат. Під час відкриття з привітальним словом до студентів звернувся начальник відділення Олександр Бірюков, який побажав всім вдалого виступу, до привітань приєднався головний суддя змагань Дахновський Леонід Володимирович.

Змагання проводились на трьох дистанція, а саме : юнаки 1 000м та 2 000м, дівчата 1 000м.

В результаті напруженої і безкомпромісної спортивної боротьби переможцями та призерами в особистому заліку стали:

1 000м юнаки:

І м. – Роман Кузяк (ТК ЕПІТ ТНЕУ);

ІІ м. – Іван Музика (Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

ІІІ м. – Анатолій Горохівський (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя).

1 000м дівчата:

І м. – Олександра Усенко (ТК ЕПІТ ТНЕУ);

ІІ м. – Ольга Домик (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім.  О.Барвінського);

ІІІ м. – Юлія Фатихова (Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя).

 

2 000м юнаки:

І м. – Ігор Яремчук (Галицький коледж ім. В.Чорновола);

ІІ м. – Іван Моравель (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

ІІІ м. – Ігор Римар (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя).

 

В загальнокомандному заліку переможцями та призерами стали команди:

І місце – Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ  (тренер-представник Оксана Дуда);

ІІ місце – Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренр-представник Ігор Шовдра);

ІІІ місце – Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Богдан Дзюла)

 

Призери та переможці в особистій першості та команди нагородженні грамотами та медалями обласного відділення КФВС МОН України. Нагородження провели начальник відділення Олександр Бірюков та головний спеціаліст Володимир Шкабарницький.