Home Інформація Тернопільські велосипедисти повернулись зі Львова чемпіонами України

Тернопільські велосипедисти повернулись зі Львова чемпіонами України

У Львові на єдиному в Україні критому велосипедному треку завершився чемпіонат України з олімпійських та неолімпійських номерів програми серед Еліти з велосипедного спорту. Участь у змаганнях від Тернопільської області прийняло 6 спортсменів під керівництвом тренера Володимира Павелка.

Тернопільська велосипедна еліта в лиці студента Тернопільського національного економічного університету МСУМК Віталія Гриніва(ШВСМ)  та студента Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя МСУМК Владислава Щербаня (ШВСМ) вибороли золото в одному із найвидовищніших видів програми гонці Медісон (парній груповій гонці на очки). Не легко нашим хлопцям далась ця перемога, більшу частину гонки тернополяни йшли очко в очко із донецькою командою, але у фіналі зібравшись силами від’їхали у відрив, отримавши коло переваги, і змогли утримати цю перевагу до останнього фінішу.

На рахунку пари Гринів-Щербань також золото у командній гонці переслідування, а Віталій в особистій боротьбі став найкращий в Омніумі (гонка, яка складається із 4 етапів).

Успішно завершився цей чемпіонат і для наших молодших спортсменів. Студент ТНЕУ Покойовий Назар (ШВСМ)  випередив усіх та став переможцем  в груповій гонці на очки. Авдалян Артем (ОДЮСШ), студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя виборов бронзу в складі змішаної команди в командному спринті.

Вітаємо спортсменів та їх наставника Володимира Павелка та чекаємо нових золотий здобутків!