Home Інформація В Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі студенти «зі спортом по життю»

В Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі студенти «зі спортом по життю»

Піклування про власне здоров'я, стан фізичного розвитку, працездатність, вироблення навичок організації повсякденної фізичної активності - все це сьогодні ми називаємо здоровим способом життя. А турбота про фізичне здоров'я та відпочинок - одне з головних завдань  викладачів фізичного виховання Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О.Барвінського.

Традиційно, до Міжнародного дня студентського спорту викладачами фізичного виховання коледжу було проведено багато цікавих заходів, головною метою яких є популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді .

Протягом тижня викладачами фізичного виховання було проведено першість коледжу з міні – футболу, в якій напружену перемогу здобули юнаки 4 курсу, особиста першість з настільного тенісу (гол. суддя Гаєвський Л.Є.), змагання з вправності розборки та зборки автомата АК-74, першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки (відповідальний Мацуєв В.В.), першість з волейболу серед дівчат в якій перемогли збірна команда дівчат 4 курсу ,а збірна команда юнаків 4курсу була найсильнішою серед юнаків (гол.суддя Ісаюк Р.Р.),турнір з шашок серед юнаків та дівчат (гол.суддя Федоришин О.О.).

Студенти груп ПО24 та ПО44 під керівництвом Яковлєвої В.А. та Федоришин О. підготували танцювальний флеш-моб «Ми вибираємо спорт!».

Також протягом тижня була організована демонстрація відеороликів «Миті спортивного життя коледжу» а кульмінацією тижня стало виконання юнаками коледжу флешмобу з підтягування на перекладині.

Вітаємо всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях. Всіх, хто не уявляє своє життя без нього. Адже спорт - це одне з найцікавіших захоплень, він є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації, краси.

«У здоровому тілі - здоровий дух!», - стверджували в античні часи;

«Нема щастя без здоров’я!», - гласить українське прислів’я.

Знаємо, що спортивне життя коледжу не обмежується одним тижнем, попереду надзвичайно цікавий навчальний, насичений цікавими спортивними подіями рік.

З інформації Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О.Барвінського.