Home Інформація З нагоди професійного свята відзначили кращих працівників галузі фізичної культури та спорту

Новинки

ХХІII Спортивні  ігри школярів Тернопільщини у 2018/2019 навчальному році

Положенння та наказ у форматі PDF.



З нагоди професійного свята відзначили кращих працівників галузі фізичної культури та спорту

Понад п’ятдесят представників спортивної галузі Тернопілля та інших сфер, які беруть активну участь у спортивному житті краю, отримали цього року грамоти до Дня фізичної культури і спорту. Під час урочистостей з цієї нагоди тренерів-викладачів, вчителів фізичної культури, керівників вшановували за особливі досягнення та здобутки, отримані за останній час, - їх і їхніх вихованців, підбиваючи підсумки роботи, згадуючи яскраві спортивні події та перемоги.

Так, грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, управління фізичної культури та спорту ОДА було відзначено:

Баліцького Анатолія Васильовича – тренера-викладача з волейболу комунального закладу «Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа» за якісну підготовку чемпіонів області з волейболу;

Басараба Володимира Михайловича – тренера-викладача Коропецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей та дітей сиріт за багаторічну плідну працю в галузі фізичної культури та спорту та підготовку багаторазових переможців і призерів чемпіонатів області з легкої атлетики;

Бучка Мирослава Богдановича – директора Шумської дитячо-юнацької спортивної школи за високі спортивні результати учнів школи, популяризацію здорового способу життя серед молоді, вагомий особистий внесок та професіоналізм у вихованні молодого покоління;

Возьного Ярослава Ярославовича – вчителя фізичної культури Увислівської ЗОШ І-ІІ ступенів Гусятинського району за підготовку переможців обласних змагань ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу;

Гарина Святослава Федоровича – заступника директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» за високий професіоналізм та популяризацію ігрових видів спорту на Тернопільщині;

Головацького Миколу Михайловича – вчителя фізичної культури Жниборідської ЗОШ І-ІІ ступенів Бучацького району за активну позицію, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення та високі досягнення вихованців на обласних змаганнях;

Кіндзера Руслана Мироновича – вчителя фізичної культури Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за якісну підготовку срібних призерів обласних зональних змагань з баскетболу ХХІІ Спортивних ігор школярів;

Кондратенка Сергія Васильовича – тренера-викладача з боротьби вільної комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» за підготовку чемпіонки України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 14 років;

Кудрявцеву Валентину Григорівну – тренера-викладача з веслування на байдарках і каное комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради за багаторічну плідну працю з виховання переможців та призерів Всеукраїнських змагань;

Кузьму Михайла Михайловича – тренера-викладача з футболу Збаразької районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи за вагомий особистий внесок у високі спортивні результати учнів школи на обласних змаганнях;

Куриляка Олександра Юрійовича – директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з літніх видів спорту» за високі спортивні досягнення учнів школи на змаганнях всеукраїнського рівня;

Лісового Сергія Євгеновича – голову Тернопільської обласної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану», голову Тернопільської районної федерації футболу за популяризацію виду спорту на Тернопільщині і високий рівень організації та проведення районних змагань;

Любінського Олега Євгеновича директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» за високі спортивні досягнення учнів школи на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня;

Мамалигу Ольгу Владиславівну – тренера-викладача Заліщицької районної дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку двохразових призерів чемпіонату України, багаторазових чемпіонів області;

Петрова Віктора Вікторовича – провідного тренера з боксу Тернопільської області, тренера національної збірної України з боксу за високий професіоналізм;

Рудницького Павла Ярославовича – начальника відділу фізкультурно-масової роботи Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за вагомий внесок у популяризацію рухової активності серед усіх верств населення;

Шуригайла Романа Михайловича – голову арбітрів та суддівської колегії Чортківської районної федерації футболу за активну участь у реалізації Програми розвитку футболу в Чортківському районі;

Скибу Михайла Васильовича – тренера-викладача з футболу Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи за популяризацію виду спорту серед молоді та багаторічну працю в галузі фізичної культури та спорту;

Тарківського Руслана Петровича – капітана команди БФК «Арсенал» с. Білокриниця Кременецького району за активну громадську позицію, організацію та проведення на високому рівні спортивних заходів для дітей та молоді, вклад у реконструкцію футбольного поля с. Білокриниця Кременецького району;

Твориша Миколу Михайловича – головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у галузі фізичної культури та спорту, високий професіоналізм у проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів у районі;

Федоришина Бориса Андрійовича – керівника фізичного виховання Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту навчального закладу, активну громадську діяльність, популяризацію здорового способу життя серед молоді;

Хільковця Сергія Миколайовича – методиста Бережанського районного методичного кабінету Бережанської районної ради за вагомий особистий внесок у галузі фізичної культури та спорту, високий професіоналізм у проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів у районі;

Боднарчука Володимира Михайловича – тренера-викладача з футболу  комунального закладу «Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа», за підготовку бронзових призерів чемпіонату обласної дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2017-2018 років;

Вітера Володимира Ярославовича – директора Козівської дитячо-юнацької спортивної школи, за багаторічну плідну працю з розвитку фізичної культури та спорту;

Гнатовича Олега Григоровича – лікаря комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» за сумлінне виконання службових обов’язків з медичного обслуговування спортсменів вищого рангу ;

Данилюка Олега Ігоровича – тренера-викладача комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з літніх видів спорту» за якісну підготовку спортсменів до всеукраїнських змагань;

Драбинястого Володимира Орестовича – сільського голову с. Бичківці Чортківського району за активну участь в розвитку фізичної культури та спорту в районі;

Жилавого Михайла Васильовича – методиста Монастириського районного методичного кабінету за багаторічну плідну працю в галузі фізичної культури та спорту;

Запольського Євгена Петровича – тренера-викладача Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи за вагомий внесок у популяризацію здорового способу життя серед школярів та молоді;

Кіянчук Валентину Іванівну – головного бухгалтера комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 ім. Ю. Горайского» за багаторічну працю та сумлінне виконання службових обов’язків з організації та проведення спортивних заходів;

Комара Віктора Івановича – вчителя фізичної культури Личківської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району за підготовку переможців обласних змагань ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з легкої атлетики;

Когута Тараса Любомировича – керівника фізичного виховання технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя за високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту у вищих навчальних закладах області;

Котика Богдана Орестовича – тренера-викладача з голболу Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за високі досягнення спортсменів-інвалідів на міжнародних змаганнях;

Кравчук Світлану Володимирівну – тренера-викладача із санного спорту комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту» за підготовку переможців та призерів чемпіонату України з санного спорту;

Крутя Миколу Миколайовича – начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради за багаторічну плідну працю з розвитку фізичної культури та спорту;

Кучмая Андрія Петровича – вчителя фізичної культури Реневської ЗОШ І-ІІ ступенів Зборівського району за підготовку срібних призерів змагань з міні-футболу ХХІ-ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини серед ЗОШ І-ІІ ступенів;

Мазур Світлану Зіновіївну – тренера-викладача з плавання комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» за підготовку призерів чемпіонату України з плавання серед юнаків;

Марина Богдана Степановича – директора товариства з обмеженою відповідальністю «Кар’єр Новосілка», президента та мецената ФК “Гірник” с. Новосілка Підволочиського району за спонсорську допомогу в будівництві майданчиків із штучним покриттям Скалатської ДЮСШ та у с. Новосілка;

Мороза Василя Васильовича – голову Голгочанської сільської ради Підгаєцького району за організацію та проведення на високому рівні районних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів серед населення;

Павелка Володимира Орестовича – тренера-викладача з велосипедного спорту комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» за якісну підготовку багаторазових переможців та призерів чемпіонатів України та міжнародних змагань;

Паньківа Марка Богдановича – директора Монастириської дитячо-юнацької спортивної школи за високий професіоналізм у проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді району;

Савчук Світлану Василівну – інструктора-методиста Лановецької районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту;

Синишина Павла Степановича – вчителя фізичної культури Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за підготовку бронзових призерів в обласних зональних змаганнях з баскетболу ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини;

Твардовського Ігоря Мирославовича – голову громадської організації “Бережанське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», тренера ФК «Бережани» за багаторічну сумлінну працю в галузі фізичної культури та спорту;

Федорович Галину Василівну – директора комунальної організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» за високий професіоналізм у проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту;

Фірмана Руслана Романовича – тренера-викладача з боксу комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» за підготовку бронзового призера чемпіонату Європи серед кадетів з боксу;

Щербанюк Оксану Ігорівну – старшого тренера-викладача з фрістайлу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрім» за підготовку призерів Всеукраїнських змагань;

Дахновського Леоніда Володимировича – інструктора-методиста Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, відповідального секретаря Федерації легкої атлетики Тернопільської області;

Лучанка Володимира Володимировича – старшого тренера-викладача з греко-римської боротьби комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби»;

Пазунку Наталію Іванівну – старшого тренера-викладача зі сноуборду спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрім»;

Трач Людмилу Павлівну – головного бухгалтера комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту»;

Шмуляєву Галину Миколаївну – тренера-викладача з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи;

Шнуровського Володимира Михайловича – тренера-викладача з боксу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації :управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА)