Home Інформація Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська виборола путівку на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри в Аргентині

Новинки

Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська виборола путівку на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри в Аргентині

В столиці Азербайджану відбувся відбірковий турнір зі спортивної гімнастики, на якому юні олімпійці розіграли перепустки на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри в аргентинському Буенос-Айресі. В Баку нашу країну представили чотири гімнасти: Назар Чепурний, Софія Дикальчук, Володимир Постой та тернополянка учениця Тернопільського НВК «Школа-колегіум ім. Й.Сліпого» вихованка КДЮСШ №2 Анастасія Бачинська. Для здобуття «квитка» до олімпійського Буенос-Айресу дівчатам необхідно було у багатоборстві потрапити до ТОП-17, а хлопцям – у ТОП-16.

Отож, як повідомляє Національний Олімпійський комітет, українські гімнасти зуміли вибороти максимальну квоту на Юнацькі Олімпійські ігри – 2 ліцензії. Першим заповітну перепустку для збірної України зі спортивної гімнастики здобув Назар Чепурний, який фінішував з дванадцятим результатом. Вдалу ходу продовжила Анастасія Бачинська, яка не залишила жодних шансів суперницям. Вона не лише показала свій найкращий результат на міжнародній арені (54,299 бали), а й впевнено записала себе до числа фавориток на жовтневих ЮОІ. Наша землячка посіла перше місце.

Анастасія Бачинська – вихованка відділення спортивої гімнастики КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, тренери – заслужений тренер України Тетяна Геращенко, Оксана Першина та Анна Лев.

Нагадаємо, ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 6 до 18 жовтня, в яких змагатимуться 3998 юних спортсменів з 206 країн світу. На сьогоднішній день вже 26 українських спортсмени в 13-и видах спорту здобули почесне право представляти рідну країну в олімпійському Буенос-Айресі.

Додамо, що Юнацькі Олімпійські ігри - це спеціальні Олімпійські ігри серед спортсменів-юніорів у віці від 14 до 18 років. Проходять як літні, так і зимові Ігри. Вони проводяться раз на чотири роки - літні з 2010 року, а зимові з 2012.