Home Інформація В Чорткові проведено підсумкове засідання методичної секції керівників та викладачів фізвиховання ПТНЗ області

Новинки

В Чорткові проведено підсумкове засідання методичної секції керівників та викладачів фізвиховання ПТНЗ області

14 червня на базі Чортківського ВПУ Тернопільський обласним відділення КФВ МОНУ було проведено підсумкове засідання керівників та викладачів фізвиховання професійно-технічних навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році.

Участь в засіданні прийняли представник 15 ПТНЗ області, керівник методичної секції Єфремова С.О., начальник обласного відділення КФВС МОНУ Бірюков О.В. та спеціалісти відділення Шкабарницький В.М. та Фігурська Н.В.

З учасниками привітався директор навчального закладу Іванілов О.В. ознайомив присутніх зі спортивною базою закладу, розповів про училище та методи,  які використовують викладачі для розвитку фізичної культури в закладі.

В роботі засідання були обговорені наступні питання: організація роботи щорічного державного оцінювання фізичної підготовки населення України; підведення підсумків спортивних ігор серед ПТНЗ області за 2017-2018 навчальний рік; підведення підсумків роботи методичної секції керівників та викладачів фізичного виховання ПТНЗ за 2017-2018 н.р. та обговорення плану роботи на наступний рік; проект Положення про проведення Спортивних ігор  ПТНЗ у 2018-2019 н.р.