Home Інформація Підведено підсумки Спортивних ігор серед студентів коледжів Тернопільської області

Новинки

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України підвело підсумки Студентських спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у 2017-2018 навчальному році.

На нараді по підведенню підсумків прийняли участь представники 7 коледжів Тернопільської області, команди яких протягом поточного навчального року змагались в 8 видах програми. В загальнокомандну першість враховувалось 5 кращих результатів команд навчальних закладів.

Перед обговоренням Положення про проведення змагань  у наступному році начальник обласного відділення Олександр Бірюков провів нагородження переможців та призерів завершених змагань:

Перше місце посів Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя (директор Калушка В.П., керівник фізвиховання Когут Т.Л.), другим став Галицький коледж ім.. В.Чорновола (директор Баб’юк М.П., керівник фізвиховання Залюбовська М.В.), третім став Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О.Барвінського (директор Пахолок  Р.І., керівник фізвиховання Федоришин Б.А.).

Переможці та призери за підсумками були нагороджені грамотами та медалями обласного відділення КФВС МОН України.

Попереду новий навчальний рік та нові спортивні першості!!!