Home Інформація В ТНПУ ім. В.Гнатюка літо стартувало активно: забіг "Зелена миля" об'єднав викладачів та студентів

В ТНПУ ім. В.Гнатюка літо стартувало активно: забіг "Зелена миля" об'єднав викладачів та студентів

1 червня 2018 року в Тернопільському національному педагогічному університеті  ім. В.Гнатюка відбувся «Забіг єднання» на підтримку Всеукраїнської акції «Зелена миля-2018».

Ініціаторами цієї масштабної спортивної події стали Міністерство освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України. Всеукраїнський забіг «Зелена миля-2018» відбувся в усіх найбільших закладах вищої освіти України, одночасно в усіх регіонах України.

Символічно, що забіг проходить у перший день літа, коли відзначаємо Всесвітній день батьків та День захисту дітей. Ця культурно-спортивна подія стала справжнім святом - довкола сяяли посмішки, лунала бадьора музика, а погода якнайкраще сприяла руховій активності і гарному настрою. Тож на старт вийшли дружно  не лише студенти всіх факультетів, а й працівники всіх підрозділів ТНПУ ім. В.Гнатюка, професорсько-викладацький склад та адміністрація університету. Власним прикладом і ентузіазмом заохочував колектив його очільник - ректор проф.Б.Б.Буяк.

Забіг мав на меті продемонструвати спільне ствердження в колективі  ТНПУ ім. В.Гнатюка здорового способу життя, прагнення до активних занять фізичною культурою та спортом, а також популяризація фізичної активності в усіх видах та єднання університету задля чистого довкілля та у підтримку Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018».

«Забіг єднання» ТНПУ ім. В.Гнатюка проходив територією студмістечка, маршрут прямував від університетського стадіону до головного корпусу. Життєрадісна атмосфера, взаємна підтримка і сам вигляд святкової колони яскраво свідчив - задум вдався!

ТНПУ ім. В.Гнатюка традиційно демонструє згуртованість та прихильність до фізкультури і спорту. Свідчення тому - чисельні перемоги  на змаганнях різного рівня.  До слова, жіноча гандбольна команда університету нещодавно стала срібним призером вищої ліги, а футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка вчора здобула третє місце у 17-му чемпіонаті України з футболу серед студентів закладів вищої освіти. Сьогодні на фініші забігу футболістам та тренерам урочисто вручили медалі та грамоти.

Літо в університеті почалося з доброго старту, а попереду - насичені дні практик, наукові дослідження та експедиції, вручення дипломів, літні школи і, звичайно ж, вступна кампанія. Щиро бажаємо усім успіхів і впевнені - літо в ТНПУ ім. В.Гнатюка буде успішним.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації ТНПУ)