Студенти Тернопільських вишів змагались на драгонботах
Home Інформація Студенти Тернопільських вишів змагались на драгонботах

Новинки

Студенти Тернопільських вишів змагались на драгонботах

Змагання на драгонботах уже не вперше проводяться на Тернопільському ставі, але вперше ці змагання проводяться в залік ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Переможених в змаганнях не було адже кожна із команд показала хороший результат. Відмітимо, що команди пройшли не одне тренування щоб оволодіти навичками керування драгонботами та приклали чимало сил у боротьбі із водою та суперниками. Допомагали їм під час підготовки спеціалісти ДЮСШ з водних видів спорту на чолі із Балабаном Б.П. який і став головним суддею наших змагань.

У результаті переможцями стали студенти в червоних жилетах Тернопільського національного економічного університету (представник Роман Гах), спочатку лідирувавши але поступившись на фініші срібними призерами стали чоловіки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (представник Петро Ладика), а зелені жилети принесли команді Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (представник Ігор Казмірчук) бронзові нагороди.

Всі переможці та призери були нагородженні грамотами та медалями, а команди дипломами відповідного ступеню.