Home Інформація В Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі навчаються найсильніші легкоатлети

В Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі навчаються найсильніші легкоатлети

В змаганнях з легкої атлетики, які відбулись на центральному стадіоні міста Тернополя прийняло участь 17 команд та 112 учні, які навчаються в професійно-технічних закладах області. Першість з легкої атлетики входить до заліку Спортивних ігор серед ПТНЗ у 2017-2018 н.р., які проводить обласне відділення КФВС МОНУ та управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Змагання проводились серед юнаків та дівчат окремо. В командному заліку абсолютну першість отримало Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі набравши під керівництво Миколи Тимощука юнаками  2393оч. та дівчатами 2488 очок.

Призерами серед юнаків стали:

ІІ місце – ДНЗ «Шумське ПТУ», керівник фізвиховання Олексюк М.Ф.;

ІІІ місце – ТВПУ технологій та дизайну, викладач Слободян Я.Г.

Призерами серед дівчат стали:

ІІ місце – Тернопільський центр професійно-технічної освіти, керівник фізвиховання Грицишин Я.В.;

ІІІ місце – ТВПУ технологій та дизайну, викладач Слободян Я.Г.

В особистому заліку першість здобули:

  • 100 м юнаки –  Солтис Михайло (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі)
  • 100 м дівчата – Корнійчук Ганна (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 400 м юнаки – Драбик Ілля (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 400 м дівчата – Паньків Христина (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 800 м юнаки – Ковальчук Дмитро (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 800 м дівчата – Ярош Ольга (ВПП Техколедж);
  • 1 500м юнаки – Телев’як Павло (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • штовхання ядра юнаки – Висоцький Ігор (ВПП Техколедж);
  • штовхання ядра дівчата – Мітюрьова Вікторія (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • стрибки у довжину юнаки – Смик Тарас (Підволочиський ПЛ);
  • стрибки у довжину дівчата – Ревуцька Тетяна (ТВПУ сфери послуг та туризму);
  • естафета 4х100 юнаки – Шумське ПТУ
  • естафета 4х100 дівчата – ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі

Команда-переможець та призери нагороджені дипломами і командними медалями, а спортсмени в особистій першості грамотами.